Adres salonu: ul. 1000-lecia 128 F, 37-403 Jastkowice +48 733142756
3
2
1

Kariera

18 august 2017 Godzina: 13:09

HANDLOWIEC NA TERENIE PODKARPACKIM

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
Handlowiec na terenie Podkarpackim
Zadania:

  • wykonanie indywidualnego planu sprzedaży, a w szczególności: negocjowanie warunków transakcji oraz ustalanie szczegółowych warunków współpracy i jej realizacja zgodnie z przepisami prawa i przyjętymi w firmie standardami,
  • realizacja specyficznych życzeń i zamówień klientów,
  • realizacja formalnych aspektów kontaktów z klientem (zamówienia, umowy, rozliczenia) zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,
  • reprezentacja firmy wobec konkretnego, indywidualnego klienta,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z istniejącymi klientami,
  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami (pozyskiwanie nowych klientów),
  • przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej firmy,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu sugerowania udoskonaleń i zmian w produktach (usługach) przedsiębiorstwa,
  • realizacja określonych i zatwierdzonych przez bezpośredniego przełożonego działań marketingowych i promocyjnych na określonym terenie,
  • przedstawianie uwag i życzeń klientów dotyczących produktów (usług) przedsiębiorstwa,
  • planowanie indywidualnego czasu pracy i działanie w zawartych w nim ramach,
  • opracowywanie raportów z wykonywanych działań – terminowo i zgodnie z przyjętymi w firmie standardami,
  • samoocena efektywności podejmowanych działań,
  • uczestnictwo w naradach okresowych w regionalnym oddziale firm.

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy.
CV prosimy składać na adres mailowy biuro@oknaglobmar.pl